Bwin.com - bukmacher po polsku

Recenzja oraz niezależne opinie o bwin
Bwin.com jest austriackim bukmacherem znanym niemalże na całym świecie. Jest niezaprzeczalnym liderem pod względem ilości oferowanych zakładów jeśli chodzi o Europę i posiada kilka milionów aktywnych użytkowników w ponad 20 różnych krajach. Rekordowa liczba zakładów (do 30.000 dziennie) oraz serwis dostępny w 22 językach sprawiają, że każdego dnia Bwin zyskuje kilkaset nowych użytkowników.

Kliknij tu, dokonaj rejestracji w bwin i skorzystaj z wszystkich przygotowanych atrakcji bonusowych!


W ofercie zakładów sportowych znaleźć możemy piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, hokej na lodzie, baseball, tenis, kolarstwo, lekkoatletykę, narciarstwo biegowe, futbol amerykański a nawet szereg niszowych dyscyplin, takich jak lotki czy krykiet. Bwin zapewnia też zakłady na żywo i szereg różnych promocji oraz bonusów. Dostępna jest również aplikacja na telefon, umożliwiająca stały dostęp do konta użytkownika i dzięki której można oglądać wydarzenia i obstawiać w każdym miejscu i czasie. Dodatkowo, istnieje tez opcja powiadamiania o wyniku zakończonego wydarzenia sportowego sms-em.

Niezaprzeczalną zaletą bukmachera Bwin jest też możliwość obstawiania niskich lig piłkarskich. W serwisie dostępna jest nawet trzecia liga polska. Sama witryna serwisu jest również bardzo przejrzysta, uporządkowana i łatwo na niej odnaleźć interesujące informacje. Jest dostępna w całości w języku polskim, co dla osób nie posługujących się językiem angielskim ma duże znaczenie. Ponadto, bukmacher jest rzetelnym i godnym zaufania partnerem, dbającym w równym stopniu o zapewnienie sportowych emocji jak i pełne bezpieczeństwo w sieci swoich użytkowników.

Jeżeli szukasz więcej informacji o serwisie bwin.com oraz opinii użytkowników o tym bukmacherze zajrzyj na forum - kliknij tu. Znajdziesz tam również wiele innych przydatnych informacji. Zapraszamy!